GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Kaffeservis 8772156
nr 877 2156
Kaffeservis
3 delar, nysilver
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 februari 2014
kl 18:48:33
24/2 13:46:08
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.